Slider

Провідні бренди

Новини та Акції

В інтернет магазині Oldio є великий вибір електроінструментів який дозволяє легко підібрати відповідні пристрої побутового або професійного призначення. Найбільш використовувані та якісні шурупо та гайковерти, дрилі, перфоратори, всілякі пили, шліфувальні машини, бетонорізи, тощо. Завжди в наявності – вузькоспеціалізовані вимірювальні прилади, детектори неоднорідностей, пневмоінструменти, верстати. Також зможемо запропонувати і супутні товари – акумулятори, зарядні пристрої, штативи, ліхтарі.

Великий вибір ручних інструментів які допомагають в ремонті автомобілів, монтажних, демонтажних, оздоблювальних, вимірювальних, розмічальних роботах, обробці металу. Висока якість товарів від виробників з світовим ім’ям.

Садова техніка дає можливість впоратися з великим обсягом робіт на присадибній ділянці, в садових кооперативах, лісопарковій зоні. Її високо оцінять комунальні господарства, фермери та приватні власники.
Промислове електроустаткування порадує своєю довговічністю професійних будівельників – зварювальників, монтажників, плиточників. Бензинові і дизельні генератори не підведуть в умовах віддаленості від електромережі. Їх легко підключити в якості допоміжної електростанції до приватного будинку. Завдяки компактним розмірам зручно використовувати на будівельних роботах.

Прямі поставки від всесвітньо відомих виробників дозволяють покупцям отримувати виключно якісні товари і при тому заощаджувати.